Coldplay Music Of The Spheres Live Broadcast From Buenos Aires

Originální název: Coldplay Music Of The Spheres Live Broadcast From Buenos Aires
Žánr: Koncert
Rok: 2022 Délka: 150min. Stát: Velká Británie
Přístupnost: Mládeži přístupné
Režie: Paul Dugdale
Hrají: Guy Berryman, Jonny Buckland, Will Champion, Chris Martin a speciální hosté

Zažijte ohromující podívanou ze světového turné Coldplay Music Of The Spheres ve vašem kině během velkolepé globální události – spektakulární přímý přenos vyprodaného koncertu ze stadionu River Plate v Buenos Aires!

Tato koncertní tour sklízí nadšené recenze od fanoušků i kritiků. The Guardian ji označil za „skutečně ohromující“. New York Post ji popisuje jako „noc, kdy se budou psát dějiny“ a Glasgow Evening Times ji ohlašuje jako „největší show na Zemi“.

Coldplay si tak můžete užít na velké obrazovce v přímém přenosu přímo z Argentiny. Uslyšíte legendární hity jako Yellow, The Scientist, Fix You, Viva La Vida, A Sky Full Of Stars a My Universe na stadionu plném světel, laserů, ohňostrojů a LED náramků – to vše dohromady dělá z koncertů Coldplay tak radostný zážitek. Skvěle natočené celovečerní vystoupení režíruje uznávaný režisér Paul Dugdale, držitel ceny BAFTA a nominací Grammy.

Upozorňujeme, že tato událost byla časově posunuta – jedná se o tzv. zpožděný přímý přenos, aby vyhovoval našemu časovému pásmu, vzhledem k časovému posunu z Argentiny.

Přenos koncertu z Buenos Aires do kin po celém světě!

Vstupenky není možné rezervovat, povolen je pouze přímý prodej.

Coldplay Music Of The Spheres Live Broadcast From Buenos Aires

Filmový klub sféra+

Kino nejen pro seniory

Umění v kině

Kino Sféra a Letní kino Turnov