KINO SFÉRA PŘECHÁZÍ NA DVOUTÝDENNÍ PROGRAM

Kino Sféra od září zavádí důležitou změnu v systému tvorby a zveřejňování programu kina. Ten již nebude vznikat na celý měsíc dopředu, ale pravidelně ve dvoutýdenních cyklech.

Proč tato změna?

Program kina dosud vznikal až s padesátidenním předstihem, nebylo proto možné dynamicky reagovat na aktuální divácký zájem. Nyní díky větší flexibilitě budou mít i extrémně navštěvované filmy dostatečný počet projekcí v nejsilnějších časech a celkovou nabídku kina bude možné maximálně přiblížit aktuální divácké poptávce. Zároveň věříme, že změna povede k většímu počtu exkluzivních projekcí a předpremiér, které často není možné zaručit s měsíčním předstihem. Právě speciální projekce a nejočekávanější snímky mohou zahájit svůj předprodej stejně jako dosud výrazně dříve. Celkově se jedná o aktuální trend, který zavádí stále více kin v České republice.

Kde a kdy najdu aktuální program?

Nové filmy mají premiéru vždy ve čtvrtek, programové cykly tedy budou vždy čtrnáctidenní právě od čtvrtka do středy. Program na další cyklus bude zveřejněn nejpozději ve středu předchozího týdne, znamená to tedy, že vždy bude k dispozici aktuální program v rozmezí 7 až 21 dní.

Program samozřejmě naleznete vždy na našich webových stránkách. Novinkou je ale také tištěný letáček s programem, který bude k dispozici přímo v kině a na recepci KCT.

Co najdu na plakátu kina?

Plakáty kina budou i nadále vycházet měsíčně. Ačkoliv nebudou obsahovat přesné termíny projekcí, najdete na nich podrobnější profily filmů, které daný měsíc bude kino promítat a mohou vám tak pomoci vybrat si správný film.

Informace o chystaných filmech, které zatím nemají přesné termíny projekcí, jsou nově k nalezení také na webových stránkách kina.

Filmový klub a Kino nejen pro seniory zůstávají měsíční

Program Filmového klubu a cyklu Kino nejen pro seniory ale zůstává i nadále měsíční a kompletní program těchto řad naleznete také na plakátu. Projekce druhého zmíněného cyklu budou naopak zveřejňovány ještě s větším předstihem.

Kino Sféra a Letní kino Turnov