Halloween končí

Originální název: Halloween Ends
Žánr: Horor
Rok: 2022 Délka: 111min. Stát: USA
Přístupnost: Nepřístupné do 15 let (na občanský průkaz)
Režie: David Gordon Green
Hrají: Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Kyle Richards, Will Patton, Nick Castle, Rohan Campbell, James Jude Courtney, ...

Přes čtyřicet let se Michael Myers marně snaží připravit o život Laurie Strode (Jamie Lee Curtis). Navzdory tomu, že výčet jeho obětí připomíná telefonní seznam, Laurie se vždycky podařilo vyklouznout. Z role bezbranné čekatelky na smrt se navíc během let transformovala v neohroženou bojovnici, která ví, že nejlepší obrannou je útok. Přestože na Michaela připravila celou řadu pastí a některé z nich dokonce úspěšně sklaply, vyřešit problém jednou provždy se jí nepodařilo. Co se týče vzájemné konfrontace, mají prostě oba neskutečnou smůlu. Jenže i ta musí jednou skončit. Stejně jako Halloween. Příběh hororu Halloween končí se odehrává čtyři roky po tragických událostech, které městečko Haddonfield a rodinu Laurie Strode postihly ve filmu Halloween zabíjí. Ocitáme se v současnosti, kterou by měl příběh silně reflektovat. Kromě zabijáka s maskou tak budou městečko terorizovat i „noční můry“, které poslední dva roky všichni dobře známe.

Užij si film na halloweenské Horror Night 30. října!

Na projekce se vztahuje standardní ceník. Rezervace vstupenek končí 15 minut před začátkem představení. Rezervace na Horror Night nejsou povoleny.

Halloween končí

Filmový klub sféra+

Kino nejen pro seniory

Umění v kině

Kino Sféra a Letní kino Turnov