Oscarový týden

Stejně jako v předchozích letech, i letos, připravuje kino Sféra přehlídku oceňovaných filmů uplynulého roku v rámci Oscarového týdne. Ten se uskuteční od čtvrtka do neděle 20. – 23. února a nabídne celkem osm filmů, které do letošního boje o nejprestižnější filmové ceny promluvily nejhlasitěji.

Pravděpodobně největší lákadlo nabídne přehlídka hned první den, kdy uvede exkluzivní předpremiéru historického snímku 1917 od režiséra Sama Mendese. S celkem deseti nominacemi na Oscara patří mezi horké favority na vítězství i v hlavní kategorii.

Na diváky dále čekají jak menší snímky, které v loňském roce svou kvalitou diváky i kritiky zaujaly (Malé ženy, Parazit, Králíček Jojo, Judy), tak i nejnovější film Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, divácky oblíbené drama Le Mans ‘66 nebo komiksový Joker Todda Phillipse, který získal nejvíce nominací ze všech snímků.

POZOR: Při nákupu vstupenek minimálně na 3 projekce Oscarového týdne platí zlevněné vstupné 100 Kč. Vstupenky s touto slevou je možné zakoupit pouze na pokladně kina a recepci KCT.

Kino Sféra a Letní kino Turnov